Przechwytywanie

Udostępnij:

Facebook
LinkedIn
X [Twitter]
WhatsApp
Email

Zaufało nam już 2 miliony Członków

21 kwietnia stał się doniosłą datą w historii Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”, gdy dołączył do naszej społeczności 2-milionowy członek. W ciągu ponad 32 lat działalności zaufało nam tysiące osób fizycznych, podmiotów prawnych oraz jednostek organizacyjnych.

Jesteśmy najstarszym i największym zakładem ubezpieczeń wzajemnych w Polsce, zgodnym z zasadami ekonomii społecznej i wspierającym samorządność społeczeństwa, zgodnie z intencją naszych założycieli.

Tworzymy dobrowolną wspólnotę osób, które cenią dobro publiczne ponad osiąganie zysku. Naszą misją jest zapewnienie naszym członkom ubezpieczenia, które jest dobrze dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Specjalizujemy się głównie w ubezpieczeniach rolnych, majątkowych, komunikacyjnych i finansowych, zawierając rocznie około 4 miliony umów ubezpieczeniowych.

Od samego początku nasza działalność skupiała się na interesach naszych członków. To oni, poprzez swoje składki ubezpieczeniowe oraz składki członkowskie, tworzą kapitał naszego Towarzystwa i mają udział w podejmowaniu decyzji poprzez udział w jego władzach.

W tym wyjątkowym dniu pragniemy serdecznie podziękować naszym członkom za ich zaufanie, które stanowi dla nas inspirację do podejmowania kolejnych wyzwań.

 

Zamów kontakt z przedstawicielem ubezpieczeniowym TUW
Dziękujemy, formularz został przesłany.
Przedstawiciel ubezpieczeniowy TUW skontaktuje się z Państwem niebawem.
Skip to content